GALERIE

23.05.2022

Verze pro tisk

Fotoarchivy a prezentace vznikaly průběžně za účelem podpory aktivit Infocentra (více o rozvoji služeb zde). Způsob prezentace, vč. velikosti obrázků odpovídá možnostem zobrazovacích zařízení, která byla běžně dostupná v době, kdy prezentace vznikaly. Fotoarchivy lze prohlížet i na mobilních telefonech.

U většiny stránek lze aktivovat "Snadné zobrazení" nebo "Verzi pro tisk" kliknutím na odkaz v pravém horním rohu. Ke kompletnímu zobrazení nebo rozcestníku se lze vrátit kliknutím na ikonu v nadpisu nebo záhlaví.

 

FOTOARCHIVY

Infocentrum a Ped. středisko Znojmo - fotografie a dokumenty od r. 1957

Vrancl - fotografie z historie i současnosti vranovské přehrady od r. 1928

Hotel Sobol - ubytování na pláži vranovské přehrady - fotogalerie hotelu

Lidická bouda - Krkonoše, Pec pod Sněžkou (prezentace z r. 2014)

1. web z roku 1998 - Informační a datové centrum

Auta Jeep - galerie a údaje o užívaných vozidlech  vč. hybridu

Další fotoarchivy nejsou z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupné. Pro přístup k neveřejným archivům kontaktujete administrátora na adrese admin@orgman.cz

 

PREZENTACE

Aktualální informace najdete na příslušných portálech informačního systému ORGMAN - více zde. Viz např. Poslední bulletin Infocentra Znojmo, kamery nebo novinky z Vranclu.

Propagaci a prezentace právnických i fyzických osob lze zajistit na doménách servispark.cz, skolyjm.cz, holidayresort.cz, vrancl.cz i dalších. Viz např. Architektonický atelier, Hotel Sobol nebo Megaubytko,

Vlastní příspěvky lze publikovat na portálu ServisPark.cz, kde je aktivován redakční systém umožňující přidávat komentáře a hodnocení podobně jako na sociálních sítích. Viz např. Infoservis správce systému, prezentace V. Vítka nebo glosy J. Pokorného.

Pro aktivaci přístupu k editaci příspěvků kontaktujte administrátora na adrese admin@servispark.cz

 

OSOBNÍ WEBY

PaedDr. Jiří Pokorný - organizační manažer a administrátor webů.

Další weby a fotoarchivy nejsou z důvodu ochrany osobních údajů veřejně přístupné. Pro přístup k nim kontaktujete administrátora na adrese admin@orgman.cz.